הכירו את הריחות שתרצו בעסק שלכם

לחוש הריח של האדם יש יכולת להבחין בין מעל עשרת אלפים ריחות וכל ריח יכול לעורר בנו תחושות פיזיות ונפשיות שונות. מספיק לבחון את עולם הבשמים כדי להבין עד כמה האדם מתעסק בנושא, הרדיפה אחר בחירת הבושם שיגרום לנו להריח נפלא מובילה לכך שתעשיית הבשמים מוערכת בשווי של 40 מיליארד דולרים (הנתון נכון לשנת 2017).

לריחות יש השפעה עצומה על האדם – ריח מסוים יכול לעורר בנו נוסטלגיה וריח אחר יכול לעורר בנו דחייה בעוד ריחות אחרים יכולים לגרום לנו לחוש שמחה ומשיכה, לסייע לנו להתמודד עם קשיים, להמריץ אותנו, לגרום לנו לחוש מאוזנים וממוקדים, לעורר בנו רעב או תשוקה או לגרום לנו להרגיש בטוחים בעצמנו.

התגובות הרגשיות והפיזיות שלנו לריחות השונים, משפיעות על הבחירות שאנו מבצעים. בחינת ההשפעה של הריחות על הבחירות שאנו מבצעים, הובילה לכניסתם של הריחות לעולם העסקים.

הכירו את הריחות שתרצו בעסק שלכם

ניחוחות לעסקים – להיכנס לתוך המוח של הלקוח

בעלי עסקים שהבינו שלריחות יש השפעה עצומה על האדם – על התחושה של העובדים שלהם, על רמת האנרגיה ויכולת הריכוז שלהם ובין היתר על ההחלטות שהלקוחות הפוטנציאליים מקבלים כשהם נמצאים בחנות בגדים, משרד, ספא או כל מקום אחר, החלו להשתמש בידע החשוב לטובת העסק. כמובן שיש ריחות שמתאימים לעסק מסוים אך אינם מתאימים לעסק אחר. על כן, יש לבחור את הריח בקפידה.

במידה שמדובר על מסעדה או בית קפה למשל, יהיה כדאי לעסק לבחור בריחות מפתים. ריחות חזקים של בשר, מרקים, עוגות טריות או לחם טרי, יוכלו לגרום לאנשים להיכנס אל בית העסק. ריחות מפתים אחרים יכולים להיות למשל: ניחוחות של פולי קפה, ניחוחות של קינמון ציילוני וניחוחות של תערובת עשבי תיבול. את הריחות האחרונים שהוזכרו ניתן לשייך לקבוצת "ניחוחות אווירה" והם יכולים למשוך את תשומת הלב של האנשים שנמצאים בסביבת המקום ולהעניק לעסק יתרון על פני מתחריו.

כאשר מדובר על סוגי עסקים אחרים, כמו למשל – חנויות בגדים או ספא, יהיה רצוי עבור העסק לבחור בריחות סבוניים שגורמים לאדם להרגיש שהוא נכנס למקום נקי ומושקע. למשרדים יהיה כדאי לבחור בריחות רעננים כמו למשל: ניחוחות של אוקיינוס, ניחוחות של אוויר ים, ריח מנגו מתוק וריח קטיף הדרים. ניחוחות אלו הינם קלאסיים ומקנים תחושה של רוגע.

לחנויות הלבשה תחתונה של נשים למשל, יתאימו ניחוחות חושניים יותר מניחוחות שמתאימים לחנויות אחרות. הסיבה לכך היא שהריחות החושניים גורמים לאשה להתחבר לנשיות שלה. בין הניחוחות המתאימים לחנויות אלו ניתן לציין: ניחוח של ריח תבלין מאסק, ריח וניל וריח קינמון ציילוני.

הכירו את הריחות שתרצו בעסק שלכם

קבלת ייעוץ מקצועי לבחירת הריח המתאים לבית העסק

אם אתם בעלי עסקים, סביר להניח שאתם מעוניינים להגדיל את כמות המכירות שלכם, לכן, חשוב שתכירו בהשפעה של הריחות על הבחירות של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

ציינו מקודם מספר קבוצות מרכזיות של ריחות, בחירה בקבוצת הריחות הנכונה עבור העסק שלכם תגרום לעסק לשדר את הרושם אותו אתם מעוניינים ליצור.

מכיוון שלא כל בעל עסק יודע כיצד לבחור בניחוח או בקבוצת הניחוחות המתאימה לסוג העסק שלו, חשוב לקבל ייעוץ מחברה שמתמחה בנושא ומספקת מגוון נרחב של מפיצי ריח איכותיים וניחוחות מקבוצות שונות.

בחירה בחברה שמתמחה בתחום ריחות לעסקים ומספקת ניחוחות מגוונים ונעימים, לרבות מפיצי ריח עמידים ומשוכללים שפועלים באופן אוטומטי ומפיצים את הריחות בשעות קבועות, תאפשר לכם להסיר דאגה מהנושא. הפצת הריח באופן אוטומטי ובכמות מדודה תייצר אווירה נעימה ומזמינה, תגרום לעובדים להרגיש שנעים להם להימצא במקום עבודתם ותעודד את הלקוחות להישאר בבית העסק ולבצע רכישות.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן