מפיצי הריח האוטומטיים שלנו

היי סנט מייצרים ומשווקים מפיצי ריח אוטומטיים בטכנולוגיות חדישות וחכמות לחללים קטנים, גדולים, לבית ולעסק.

מפיצי ריח אוטומטיים מאפשרים לשמור על ריח נעים ועדין לאורך זמן עם הריחות הבלעדיים שאנחנו ב- HYscent פיתחנו:

ניחוחות קלאסיים | ניחוחות אווירה | ניחוחות עולם

מערכות ריח חכמות לכל צורך. מעכשיו כל יום יהיה נעים. מפיצי ריח אוטומטיים בטכניקת ייצור בלעדית המיועדת להבטיח יעילות מרבית באיכות הגבוהה ביותר.

נבחרת מפיצי הריח האוטומטיים שלנו

סולו - SOLO

תחנת כוח קטנה ועוצמתית להפצת ניחוחות המסוגלת לפזר ריחות בשטח של עד 20 מטרים רבועים, הסולו משלב טכנולוגיה הממקסמת את היעילות ואת דינאמיקת זרימת האוויר. הניחוחות נמשכים בין 45 ל -60 יום והתפעול הפשוט מבטיח שימוש קל בסולו. הפצת הריח קבועה ותמידית.

דואל - DUAL

העיצוב החדשני - הגליל של Dual, משיג יעילות אווירודינמית מקסימאלית. בשילוב עם מאוורר צנטריפוגלי שקט, שומר על ניחוח קבוע ונוכח תמיד.הריחות נמשכים בין 45 ל -60 יום והתפעול הפשוט, מבטיח נוחות יוצאת דופן בעת השימוש.

איך ריח יכול להשפיע על החלטות

סטילט - STEALTH

סטילט הוא הפתרון שלך עבור שטחים גדולים מכסה שטח של עד 250 מ"ר. בתי מלון; משרדים, דירות; בתי חולים; בתי אבות; בתי אשפוז לטיפול ממושך; מלתחות; אצטדיונים חדרי מנוחה וחדרי דחסניות ... למעשה, זה הפתרון שלכם עבור כל מקום גדול שאתם יכולים לחשוב עליו!

מפיצי ריח בזרם אויר

פוד - POD

פוד- מפזר ניחוח טבעי באוויר.ידידותי לסביבה מושלם לכל שטח קטן ואישיחריצי האוורור ,המחולקים לרבעים, של ה- הייסנט פוד מבטיחים שהמכשיר ישיג פיזור אופטימלי של הניחוח ב 360 מעלות.ללא שימוש באירוסולים, ממיסים או סוללות ההייסנט פוד, מפזר הריח הטבעי באוויר הוא אחד המכשירים הירוקים והיעילים ביותר בשוק.

אינבנט - INVENT

אינבנט - INVENT

מבשם עבור אזורים קשיםהכירו את הפתרון למתחמים קשים לבישום כגון:תקרות גבוהות, מסדרונות וחללים גדולים וגבוהים במיוחדעם הייסנט אינבנט ניתן להמשיך לחשוב ירוק ולהשאיר את זה פשוטמכשיר בקרת ריח שעובד עם זרם ה- אוורור/ המיזוג הקיים שלך.

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן