מפיץ ריח חשמלי לבית

כל אחד מאתנו מעוניין שבבית שלו הדברים יזרמו על מי מנוחות, שיהיה שיתוף פעולה, אווירה נעימה וכבוד הדדי בין בני הבית.

פעולה פשוטה שעוזרת מאד ביצירת אווירה ביתית, חמימה ומשפחתית היא התקנת מפיץ ריח חשמלי בבית.

הדבר נראה שולי אך מחקרים רבים מוכיחים בכל פעם עד כמה אנו מושפעים מריחות שונים, על כך שהריחות יוצרים רוגע ומכאן המסקנה הברורה שהריחות המופצים מהמכשיר יתרמו רבות לחיוניות של בני הבית וליחסים התקינים והנעימים בין בני המשפחה.

מפיץ ריח חשמלי לבית

מפיץ ריח חשמלי

בכל בית קיימים ריחות המגיעים מתוך הבית כמו ריחות של בישולים, טיגונים ולחלופין ריחות זיעה, ריחות הקיימים בנעליים וריחות נוספים. קיימים גם ריחות המגיעים מחוץ לבית, מהחצר, מבעלי חיים מהשכנים בבניין או מכל התנהלות אחרת המתרחשת מעבר לחלון הביתי.

כדי לנטרל את כל הריחות הללו וליצור מצב שהם לא קיימים בכלל ולכן אינם מפריעים בהלך החיים, מומלץ לרכוש את אחד מפיצי הריח החשמלים לבית המאפשר להפיץ ריחות שונים לנטרול ריחות רעים בבית שהיו מנת חלקם של הדיירים.

בכל בית מתקינים מכשיר אחד או כמה מכשירים בהתאם לגודלו של הבית ולכמות הנפשות הגרות בו. במהלך טיהור האוויר נוצר עיבוי של האוויר וכך מתפזר הריח באופן אחיד ובאופן עקבי ברחבי הבית. בני הבית קובעים את התזמונים של המכשיר, אם הם מעדיפים התזה אחת לפרק זמן קצר או ארוך, קובעים את משך ההשהיה של ההתזה ואת עצמתה, עצמה נמוכה, בינונית או גבוהה. את כל התזמונים הללו אפשר לשנות בכל עת ולכוון אותם לתזמון הרצוי והנוח ביותר לבני הבית.

אם לדוגמה מתקיימת בבית מסיבה, אפשר לבצע שינוי זמני ולהגביר את העצמה רק לזמן המסיבה ולאחר מכן לחזור לעצמה הנורמטיבית.

נוחות השימוש במכשיר

המכשיר החדשני והמתוחכם הוא פשוט מאד לשימוש. מתקינים בו את כמות גלילי הריח הנחוצים, מחברים אותו לחשמל ותוך פרק זמן קצר נהנים מהריחות הנעימים המציפים את הבית.

גלילי הריח מחזיקים לפרקי זמן ארוכים עד ששים יום וכשהם מתרוקנים, מוציאים את המכשיר מהתקע, שולפים את הגלילים הריקים ומתקינים במקומם את הגלילים המלאים. מדובר בפעולה מאד פשוטה שאורכת פרק זמן קצר והמכשיר המחובר שוב לחשמל, שב לפעולה הסדירה.

מבחר ריחות קסומים

הימצאותם של הריחות בבית היא תחושה נעימה ויוצאת דופן. כל אחד מהריחות משפיע לטובה על בני הבית והם נהנים להריח אותם בכל פעם שהם חוזרים הביתה.

ריחות קלאסיים כמו מקל ווניל, פריחת רימונים, מנגו או קטיף הדרים. ריחו המיוחד של הלבנדר המשרה אווירה של ניקיון וריחות מופלאים של האוקיינוס הגדול או שקד מרצ'ינו.

ריחות אווירה כמו טלק אוורירי, חבצלות קיץ, לימון סיציליאני, למון גראס תאילנדי, תפוח ירוק, רסיסי מי-ים, פולי קפה בארומה ריחנית, עשבי תיבול והיצע נרחב של ריחות משכרים.

קיימים גם ריחות המביאים עמם ניחוחות עולם כמו נקטר גן עדן, פריחה נדירה, מאסק, קינמון, ווניל וריחות נוספים המעניקים את ההרגשה של חו"ל אף על פי שנמצאים בבית.

כדי לגוון, נוהגים הלקוחות לרכוש כמה סוגי ריחות ובכל התקנה מוסיפים גליל בעל ריח חדש ולא מוכר כדי לחשוף את בני הבית לעוד אחת מהאפשרויות. ברוב המקרים מחליטים בני הבית על ריחות מסוימים שהם האהובים ביותר על כולם.

השינוי בבית בעזרתו של מפיץ ריח חשמלי

לקוחות רבים מעידים כי התקנתו של המכשיר בבית והאווירה שנוצרה בעקבות מהלך זה, יצרו אקלים שונה בבית, שיתופי פעולה והמון אחווה.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן