מפיץ ריח אוטומטי לבית – כבר לא צריך להתעסק עם ספריי

מכשירים אוטומטיים להפצת הריח

כל מי שנכנס הביתה לאחר שעות שבהם שהה מחוץ לבית, חש בעובדה שאין בבית אוויר צח. הנושא מורגש במיוחד בחורף כיוון שסוגרים היטב את החלונות ומגיפים את התריסים ולא משאירים חלון פתוח במהלך היום. גם בקיץ, האוויר הוא חם ודחוס ואף על פי שמשאירים חלונות פתוחים עדיין לא חשים בריחות לא נעימים באוויר.

כדי לייצור אוויר נעימה, מומלץ להניח בבית את אחד המכשירים החדשים של הי סנט המפיצים ריחות נעימים מאד ברחבי הבית.

מפיץ ריח אוטומטי לבית – כבר לא צריך להתעסק עם ספריי

היצע נרחב של מכשירים להפצת הריח בבית

הקדמה הטכנולוגית הגיעה גם לתחום זה, כבר אין צורך בשימוש בספריי המפיץ ריח באופן נקודתי לשטח קטן אלא משתמשים במכשור המפזר את הריח על פני שטחים נרחבים. מומלץ לרכוש מכשיר על פי גודל המרחב, מכשיר קטן לחדר בודד ומכשיר גדול יותר עבור הסלון או שטחים נרחבים יותר.

הריח מופץ באמצעות גלילי ריח המופעלים בעוצמה נמוכה, בינונית או גבוהה על פי רצונו של הלקוח. אפשר לשנות את העוצמה בכל רגע על פי הצורך. אם חשוב לדוגמה שהריח יופץ במהירות, מפעילים את המכשיר בעוצמה גבוהה ולאחר שהריח נישא באוויר, אפשר להפחית את העוצמה והמכשיר יפעל בעוצמה בינונית או נמוכה.

במכשירים הקטנים קיים גליל אחד, במכשיר הדואל שני גלילים כך שאפשר לתת הנחיה להפיץ בכל יום ריח אחר ובמכשירים הגדולים קיימים ששה גלילים כך שקשת האפשרויות היא רחבה ביותר.

מפיץ ריח אוטומטי לבית – כבר לא צריך להתעסק עם ספריי

שינוי האווירה בבית

הריחות הנפלאים המורגשים בבית, יוצרים אווירה קסומה בו ומשרים הרבה מאד רוגע על כל בני הבית. כל הריחות שהריחו בבית בעבר לא מורגשים כלל כיוון שהמכשיר מנטרל ריחות כמו עישון, ריחות גוף וריחות מחפצים או ריהוט.

מגוון ריחות לכל בית

ההיצע של הריחות הוא מגוון ביותר, קיימים ריחות קלאסיים כמו ריח ווניל או קציר הדרים, ריחות אווירה שחלקם הם ריחות טבעיים כמו חבצלת החוף, רימונים או ערפילי קיוטו וריחות עולמיים כמו פריחה נדירה, ניחוח מלכותי או נקטר גן עדן.

ברוב הבתים משנים מדי פעם את הריחות כדי לייצור עניין ולהפתיע בכל פעם את בני הבית ואת האורחים בריחות חדשים.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן