מסנן אוויר לבית – מה הוא בדיוק עושה?

בכל בית קיים אוויר מזוהם המגיע מהשטח הסובב את הבית כמו פיח מאוטובוסים הנעים בכבישים ותוצרים של מפעלים כימיים הנמצאים ברדיוס הקרוב הביתה. אוויר זה שאינו נקי, מזיק לבריאות ולכן קיימת מגמה ברורה לסנן את האוויר בשטח המגורים כדי ליצור סביבה הרבה יותר בריאה. הדבר חשוב מאד לכולם אך במיוחד לילדים ולקשישים בבית.

אוויר שאינו איכותי נפלט גם בתוך חללי הבית ויוצר זיהום סביבתי, מתוך מכשור אלקטרוני כמו מחשבים, טלוויזיות, חומרים שונים הנעים באוויר ואף מזון בעת בישול או טיגון.

מסנן אוויר לבית

הימצאותו של מסנן אוויר בבית הוא צורך קיומי, כבר מזמן לא מדובר במותרות או בפרט שולי ששוקלים אם לרכוש הביתה או לא לרכוש אותו, אלא מדובר במוצר בסיסי הנחוץ לכל משפחה.

היום כבר לא קיים ספק כי בכל חלל שגרים בו באופן קבוע זקוק למכשיר לטיהור אוויר וככל שהוא יותקן מוקדם יותר כך יחושו הדיירים הרבה יותר טוב.

פעולתו של מסנן האוויר

פעולת הסינון מקלה באופן משמעותי על כל מי שסובל מאלרגיה של קרדיט אבק הבית, פריחה או כל פרט אחר. מעבר לכך, המכשיר מנטרל ריחות של בישול וטיגון וריחות לא נעימים שמצטברים בבית כמו אלו של בגדים שלא כובסו, זיעה, נעליים או עישון.

מיד בכניסה לבית חשים כי האוויר בו צלול, אין תחושת מחנק, אין ריחות נלווים וקיימת תחושה נפלאה ונקייה הנישאת באוויר.

התאמה של מסנן לכל בית

קיימים כמה גדלים למסנן הביתי ויש להתאים את הרכישה על פי גודלו של החלל כדי ליצור אפקטיביות מקסימלית. כוח היניקה של כל מסנן משתנה על פי גודלו ובהתאם לכך גם מספר החלפות האוויר שהוא מבצע ביממה כדי ליצור סירקולציה של האוויר בכל שעה. ככל שבמהלך היממה נעשות פעולות סחרור רבות יותר כך האוויר צח וטהור יותר.

קיומו של המסנן משפר לאין ארוך את איכות החיים של דיירי הבית ובמיוחד של החולים שביניהם כמו חולי מחלות נשימה הסובלים מאסטמה וממחלות נשימתיות נוספות.

מבנה טכני של מסנן האוויר

כל מסנן מכיל פילטר בעל ארבע שכבות, שתיים קדמיות, אחת שהיא מסנן פחם ואחת שהיא מסנן חלקיקים.

יעילות הסינון מתקרבת למאה אחוז ומנטרלת אבקני פריחה, ריחות של בית סגור, ריחות בישול, עשן, סיגריות, פיח, עובש, אלרגנים, קרדיט הבית. כמו כן מנטרל מסנן האוויר ריחות של גזים וכימיקלים.

בכל מסנן יש כמה דרגות הפעלה ואפשר להפעיל אותו בדרגה הרצויה ולשנות את העוצמה מעת לעת בהתאם לצורך.

מיקום המכשיר

ההמלצה היא למקם את המסנן על הרצפה במרחק של כ- 10 ס"מ מהקיר הקצר שבחדר ולנתב את פתח יציאת האוויר לכיוון פנים החדר. או לחלופין אפשר למקום אותו על ארונית, שידה או מדף בכיוון זה.

הוספת ריחות לחלל החדר

אחת האופציות שצוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות היא הוספת ריחות לחלל הבית. אפשר להתקין מכשיר ובו מכלי ריח המתיזים ריחות שונים לחלל החדר. הריחות הנפלאים מוסיפים הרבה מאד לאוויר הנקי שכבר קיים בחלל הבית.

לנוחות הלקוחות אפשר ליהנות מריחות מיוחדות של פרחים, פירות או תבלינים או לחלופין ריחות של אוויר ים, ערפילים, פריחות ועוד.

שילוב של המסנן והריחות המשכרים יוצר אווירה נעימה ומושלמת בכל בית שנעים מאד לחזור אליו בסוף יום העבודה והוא סוחף אליו גם אורחים רבים שנהנים מהאווירה הבריאה, הקסומה ויוצאת הדופן.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן