מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים שוצפים המפזרים גם רסיסי מים לכל עבר.

הריח המציף את כל איברי הגוף גורם להנאה מושלמת ולכן זה רעיון נהדר להעביר את הריחות הללו שיהיו באופן קבוע בקרבת בני האדם. בביתם, במקום העבודה, במבנים ציבוריים ועוד.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי הוא מכשיר יוצא דופן הניתן להתקנה בדרך פשוטה בכל מקום על ידי חיבור לחשמל או באמצעות סוללות. המכשיר פולט רסיסי ריח בקצב ובעוצמת ריסוס שנקבעים מראש. הריח מתפזר בכל החלל ונותר בו פרקי זמן ארוכים כיוון שמעת לעת מתווספת כמות של ריח כך שכמות הריח הכללית הופכת לאחידה ונעימה מאד.

קיומו של הריח הנעים מנטרל את כל הריחות הרעים או הלא נעימים שהיו במקום כמו ריחות של זיעה, נעליים שירותים, מוצרים ישנים או לחלופין סוגים שונים של מזון בעלי ריח שנותר באוויר לאורך זמן כמו דגים פרי הדר מאכלי בשר, ריח של טיגון ועוד.

הרבה יותר נעים להימצא במקום בו קיימים ריחות מלבבים. בבית הריח יוצר אווירה רגועה ונינוחה בין בני הבית, במקום העבודה הריח באוויר מקטין את כמות המחלוקות בין הקולגות ומאפשר לעובדים להקשיב זה לזה ולקיים שיתוף פעולה מרבי.

הפעלת מנטרל ריחות חשמלי

קיימים כמה גדלים של מנטרל ריחות חשמלי. כדי ליצור את האפקט הנדרש, יש לרכוש מכשיר שגודלו תואם את גודלו של השטח. כל גודל אחר הן גדול מדי והן קטן מדי יחטיאו את המטרה.

עבור לובי גדול יש לרכוש מכשיר עוצמתי בעל כמה מכלי מילוי כדי ליצור מצב שבו כולם יחושו בריח בכל נקודה במרחב, דבר שלא יקרה בעזרת מכשיר קטן. עבור משרד קטן, יש לרכוש מכשיר קטן בעל מכל מילוי אחד. מכשיר גדול לחדר קטן ייצור מצב שבו כמות הריח המתפזרת היא רבה מדי ואינה פרופורציונלית לגודלו של המקום. הכמות הגדולה של הריח תפריע ותיצור גודש במהלך יום העבודה.

בעת התקנת המכשיר קובעים מראש בכל כמה זמן תתבצע התזה לדוגמה בכל שתי דקות ומה יהיה משך זמן ההתזה, לדוגמה שלושים שניות.

אם לאחר פרק זמן מסוים חשים הנוכחים כי הזמנים שנקבעו אינם מתאימים הם יכולים בכל נקודת זמן לבצע תמורות ולשנות הן את קצב ההתזה והן את מספר השניות של הריסוס עד שתימצא הנוסחה המתאימה לכל מקום ספציפי.

מעבר לשינוי הגדול שיוצר המכשיר בכל מיקום, מדובר בפריט מעוצב ויפהפה כך שמותקן אקססוריז יוצא דופן שהוא גם יפה וגם מנטרל ריחות חשמלי.

מפיץ ריח נפלא באוויר

כדי ליהנות הנאה מלאה מהמכשיר רוכשים בדרך כלל כמה מכלי ריח כדי להתנסות בריחות שונות. כאלה המביאים עימם ניחוחות מעבר לים, מארצות רחוקות, כאלה המזכירים פריחה של פירות אקזוטיים ואחרים או פרחים בשלל צבעים הצומחים בארץ ובעולם. ריחות קלאסיים שאף פעם לא נס ליחם ועוד.

המטרה היא להיחשף לסוגים שונים של ריחות כדי לתהות על קנקנם ולקבל החלטה אילו הם הנעימים ביותר עבור כל אחד, ההעדפה האישית של כל אחד מהלקוחות היא על פי טעמו האישי. רבים מהם יעדיפו להיצמד לריחות בודדים ולהחליף ביניהם כי הם אלה האהובים עליהם במיוחד ואחרים יעדיפו להחליף בכל מילוי לריחות מסקרנים ומרתקים כדי לעורר בכל פעם מחדש את כל החושים ולזכות בחוויות חדשות.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן