מטהר אוויר חשמלי – הגיע הזמן ליהנות מניחוחות מרגיעים

מטהר אוויר חשמלי הוא מכשיר הקיים בבית העסק או בבית ופועל באופן אוטומטי להפצת ריחות. מטרת המכשיר היא ליצור אוויר נעימה בשטח שבו הוא ממוקם.

הדור החדש של מטהרי האוויר

בעבר כשרצו להפיץ ריחות נעימים בבית או במשרד, נהגו לרסס באמצעות ספריי במרכז החדר. החומר הפיץ ריח ברדיוס קטן ולאט לאט שקע כך שתוך פרק זמן קצר הריחות הנעימים נעלם כלא היו.

הדור החדש של מפיצי ריח הוא מכשירים קבועים שאפשר למקם אותם בכל מקום ברחבי הבית או המשרד. על אדן החלון, מתחת לשולחן, על מדף או בכל מקום אחר. המכשיר מפיץ ריחות לרדיוס רחב כך שלאחר כעשרים דקות מהפעלתו, כל השטח מריח הרבה יותר מאשר בעבר.

מטהר אוויר חשמלי

אופן הפעולה של מכשירי היי סנט

המכשיר המתוחכם משחרר רסיסי ריח בזמנים קצובים וכך הריחות לא נעלמים אלא קיימים כל הזמן באוויר. הלקוח מתכנת את הפעלת המכשיר על פי כמות הריסוס הרצויה, עוצמה נמוכה, בינונית או גבוהה והוא יכול לשנות זאת בכל עת על פי הצורך.

אם קיימת תחושה שכמעט אין ריח באוויר כיוון שהשטח הוא גדול, מגבירים את הקצב ואם התחושה היא שקיים כבר די ריח, מפחיתים את העוצמה. המכשירים החדישים קלים מאד לשימוש וכל אדם יכול לתפעל אותם.

על פי גודלו של המכשיר, מתקינים בו גלילי ריח. במכשיר הקטן המיוחד לחדר אחד, קיים גליל אחד שעם סיומו מתקינים במקומו גליל חדש. במכשיר הדואלי מתקינים שני גלילים כך שביום מסוים יבוצע ריסוס מגליל אחד, למחרת יתבצע ריסוס של הריח השני וכך חוזר חלילה.

התקנת המכשירים

האפשרות להתקין בכל פעם ריחות חדשים, הוא תוספת מרעננת לאווירה הנעימה במשרדים או בבית.

כשמדובר במרחב גדול, מתקינים מכשיר גדול סטילט המכיל ששה גלילים. ברוב המקרים משתדלים להתקין בו ששה גלילי ריח שונים כדי שהעובדים ייהנו מהריחות השונים במהלך השבוע, דבר שיוסיף לאווירה הנעימה השוררת במרחב.

השיטה החדשה של טיהור האוויר בריחות הייחודיים היא פריצת דרך בתחושה הנעימה השוררת בבתים ובמשרדים במשך היום. העובדה שלא קיימים ריחות לא נעימים באוויר, מוסיפה לתחושת הנינוחות ושמחת החיים הן בבית והן במשרד.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן