חשיבות בחירת מבשם אוויר עם ניחוחות מחומרים טבעיים

השמירה על איכות הסביבה תופסת תאוצה בשנים האחרונות. בנושאים רבים של חיינו צומצמו השפעותיהם של חומרים מזיקים באוויר כמו פיח של מכוניות וכימיקלים ממפעלים שונים. המטרה היא ליהנות מאוויר צח עד כמה שניתן ולנטרל ריחות של חומרים הגורמים לנזקים בריאותיים שונים. זו הסיבה שמבצעים קמפיינים לעידוד השמירה על הטבע והסביבה בתחומים רבים ומחדירים זאת לתודעת הציבור.

מבשם אוויר ריחני

מגמה זו מורגשת גם בייצור של ריחות עבור מבשמי אוויר ריחניים. המפעלים מייצרים ריחות טבעיים בלבד כדי לשמור על הסביבה ולהנעים את החיים בכל מקום בו ממוקם המכשיר, במקומות עבודה, מקומות ציבוריים ובבתים ברחבי הארץ.

כשהמטרה היא לנשום אוויר צח, מייצרים ריחות שהנוכחים נושמים בסיפוק רב והם ממלאים את כל בית החזה ואת הגוף כולו בריחות משכרים.

המפעלים השונים אינם משתמשים כלל בכימיקלים אלא בחומרים טבעיים שמזוקקים מהטבע, מעשבי תיבול, תבלינים, תמציות, פירות ועוד.

זיקוק מפרחים

עם השנים והמחקרים הרבים שנעשו, מבצעים זיקוק של חלקי הפרח השונים בכל אחד מסוגי הפרחים המיועדים להפקת ריחות. הריחות משתנים בעת זיקוק כל אחד מחלקי הפרח כיוון שכל אחד מהם מותיר ריחות אחרים. זו הסיבה שמבצעים הפקה נפרדת לגבעולים, לעלים, לעלי הכותרת, לשורשים, לנוזל הפנימי המופק מהצמח ולשמן של השרף.

במקרים רבים מייצרים תרכובות של כמה ריחות כדי ליצור אפקט ייחודי ויוצא דופן המותיר שובל של ניחוחות מדהימים.

שימוש בריחות מיוחדים

בין הריחות המרגיעים, אפשר למצוא תמצית טבעית של פרח היסמין היוצר שלווה ושחרור ממתחים בכל מקום שבו הוא מותז ולכן מתאים מאד לחדר השינה.

תמצית מפרחי הלבנדר היא בין התמציות האהובות ביותר ולכן רקיחה טבעית שלהם נמצאת בחדרי מגורים רבים ומשרה אווירה נעימה מאד בכל הבית. הלבנדר המופק באופן טבעי ויוצר תרסיס ריח או שמנים אתריים מותיר ריחות לאורך זמן, יותר מצמחים אחרים.

חשיבות בחירת מבשם אוויר עם ניחוחות מחומרים טבעיים

להכניס את הטבע הביתה

השימוש בריחות הטבעיים והצלולים מאפשר להכניס את הטבע הביתה. בשיטות זיקוק טבעיות מצליחים להפיק ריחות ים, מים, אוקיינוס כך שחשים את האוויר הנפלא השורר בחוף הים או לחלופין חשים את הפריחה של הפירות הטרופיים והאקזוטיים השונים הצומחים באופן פראי ביערות הגשם ובאמזונס.

הפירות המוכרים מגיעים גם הם הביתה באמצעות ריחות משכרים עקב הפעולה הטבעית של זיקוק הפרי ללא שימוש בחומרים נלווים או כימיקלים כלל. כך נהנים מהפריחה יוצאת הדופן של הרימונים, פירות ההדר השונים כמו לימונים, תפוזים ותפוזי דם המשאירים את חותמם בבית המריח כמו פרדס ענקי

איכות הסביבה

בזכות אי השימוש בחומרים לא טבעיים, קיימת תחושה שהאוויר בבית או במשרד הרבה יותר צלול וקל הרבה יותר לנשום. נושא שהוא חשוב ביותר עבור מי שסובלים מקשיי נשימה ובמיוחד הצעירים והמבוגרים.

הפצת הריח מועילה גם להתגבר על ריחות הקיימים בבית והם מאד לא בריאים כמו עובש ופטריות שנוצרים על הקירות עקב בעיות של רטיבות או איטום, או ריחות של עש מארונות ישנים.

המגמה היא לטפל בנזק בהקדם אך כשהנושא מתעכב מסיבות שונות, אפשר בשלב הראשון ליהנות מאורח חיים בריא באמצעות התרסיס הטבעי המנקה את האוויר ומאפשר נשימה נכונה ונקייה.

שימוש בריחות שונים

השפע הרב של המוצרים המופקים מהטבע מאפשר לכל לקוח לבחור את הריחות האהובים עליו ואותם לחבר למכשיר מבשם האוויר. מדי פעם אפשר לבצע שינויים ולהתקין ריחות חדשים ולא מוכרים או לחזור שוב לריחות ספציפיים שהיו נעימים במיוחד.

מנטרל ריחות חשמלי

מנטרל ריחות חשמלי

אחת ההנאות הגדולות של כל אדם היא להיות במקומות ייחודיים בטבע ולהסניף ריחות משכרים כמו פריחה של פרחים, פירות, הריח הנפלא של הים או מפלים

מזמינים באמצעות האתר בצורה קלה ובטוחה

מקבלים את המוצר באמצעות שליח עד הבית

התקנה פשוטה וניחוח מדהים לאורך זמן

דילוג לתוכן